Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Nasza działalność  ›  Ferie zimowe w CKWZ

"Akademia małych mistrzów. Od baroku do współczesności"

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat na niebanalne ferie zimowe w CKWZ.

"Akademia małych mistrzów. Od baroku do współczesności" to kontynuacja sprawdzonego programu sprzed roku, w trakcie którego dzieci w atmosferze rewelacyjnej zabawy poznawały ciekawostki dotyczące kultury, sztuki i historii.

Uczestnicy warsztatów wcielą się w wiele ról - architektów, projektantów, malarzy, rzeźbiarzy, muzyków, złotników, poetów i wiele wiele więcej.

Na dzieci czekają zajęcia plastyczne i ruchowe oraz gry, quizy i zagadki w języku angielskim, które rozwijają wyobraźnię oraz przekazują wartościową wiedzę. Pod koniec każdego cyklu tygodniowego dzieci samodzielnie zorganizują wernisaż wystawy prezentującej ich dokonania plastyczne oraz wspomnienia z podróży przez pięć tysięcy lat historii sztuki. 

W cenę zajęć wliczony jest poczestunek.


Zapraszamy do wspólnej zabawy!

17-21 i 24-28 lutego / godz. 10.00-14.00 
10 zł / 1 dzień
50 zł / 1 tydzień


Zapisy na zajęcia w Dziale programowym w CKWZ

Po zapisaniu dziecka opłatę za zajęcia można uiścić w kasie lub przesłać przelewem internetowym (w tytule płatności wpisując imię i nazwisko dziecka oraz termin uczestnictwa)

Zapraszamy do oglądania zdjęć z poprzedniej edycji:

http://ckwz.art.pl/ferie-zimowe-2013-akademia-malych-mistrzow-28-stycznia---8-lutego-2013.html

 

"ZIMOWA KRAINA ZABAWY"

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku 1-3 lat na  ferie zimowe dla najmłodszych w CKWZ.

"Zimowa kraina zabawy" to propozycja dla najmłodszych uczestników zajęć w CKWZ. W ramach zajęć dzieci będą rozwijać umiejętności ruchowe i plastyczne, a także lepiej poznawać otaczający je świat.

Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia odbywać się będą w dniach: 18, 20, 25, 27 lutego (wtorki i czwartki) 

5 zł / 1 dzień
10 zł / 1 tydzień

Przykładowa tematyka zajęć:

„CO TO JEST KOSMOS?” (podróż kolorową rakietą, poznawanie ufoludków, nauka tańca ”księżycowego” w stroju ufoludka i inne zabawy animacyjno-ruchowe)
„PODWODNY ŚWIAT” (poznajemy podwodny świat - pływające w nim rybki i rośliny. Nauczymy się morskiej piosenki i tańca oraz poszukamy ukrytego skarbu piratów i wiele więcej!)
„ZWIERZĘTA ŚWIATA” (poznajemy zwierzęta świata oraz wcielamy się w postać wybranego stworzenia. Dodatkowo - szereg zabaw animacyjno-ruchowych)
„CZTERY PORY ROKU” (porozmawiamy o pogodzie w różnych częściach świata. Dodatkowo, stworzymy pracę plastyczną związaną z porami roku, nauczymy się też piosenki wiosennej oraz tańca „połamańca wiosennego”) 
„ZWIERZĘTA POLSKI” (poznajemy zwierzęta dziko żyjące w Polsce oraz wierszyki o nich. Dzięki prostym przebraniom oraz nauce naśladowania wcielimy się w postać wybranego zwierzątka. W programie także inne zabawy animacyjno-ruchowe)
„NA WSI I W DOMU” (poznamy zwierzęta mieszkające na wiosce i w domu. Nauczymy się nazw, zachowań i charakterystyki życia zwierząt poprzez proste zabawy edukacyjne, jak przyporządkowanie matki i młodych oraz miejsca życia (np. kurnik, staw)
„PTASIE RADIO” (poznajemy ptaki żyjące w Polsce i na świecie. Zajęcia rozpoczną się częścią plastyczną (stworzenie prostych skrzydeł i dziobów). W dalszej kolejności – ptasi taniec w rytm muzyki)
„ŚWIAT OWADÓW” (w ramach zajęć poznamy na wesoło owady i insekty żyjące w Polsce i zastanowimy się, które z nich są pożyteczne dla człowieka. Dzieci ozdobią skrzydełka motyli, w które przebiorą się na czas zabaw animacyjno-ruchowych). 

 

Zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lat

Dzieci uczestniczą w zajęciach z opiekunami

 

! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Ferie zimowe 2013:

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową