Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Nasza działalność  ›  FILM : BOCIANY

FILM DLA DZIECI

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

 

BOCIANY

wtorek /6 grudnia 2016 / godz. 9.00 i 11.30

bilet : 12 zł --->  z URBANCARD PREMIUM 20 % ZNIŻKI   

ZNIŻKA PRZYSŁUGUJE WYŁĄCZNIE PRZY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ W KASIE CENTRUM KULTURY WROCŁAW-ZACHÓD

 

Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. 

Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Bohaterom przygodowej animacji Bociany swoich głosów użyczyli: Andy Samberg (Klopsiki i inne zjawiska pogodowe, Hotel Transylwania), Kelsey Grammer (Toy Story 2, serial Simpsonowie), Katie Crown (serial Clarence stacji Cartoon Network), Keegan-Michael Key, Jordan Peele (serial Key and Peele stacji Comedy Central) oraz Danny Trejo (Księga życia).

Reżyserią filmu zajęli się Nicholas Stoller (Sąsiedzi, nominowany do nagrody BAFTA za Muppety: Poza prawem) i Doug Sweetland (animator przy produkcji Aut, nominowany do Oscara reżyser animowanego filmu krótkometrażowego Presto).

Stoller jest także autorem scenariusza do Bocianów i odpowiada za produkcję filmu wraz z Bradem Lewisem (Ratatuj). Phil Lord, Christopher Miller, Glenn Ficarra, John Requa oraz Jared Stern pełnią funkcje producentów wykonawczych.

 

źródło : http://www.wbep.pl/filmy/bociany

 

 

 

 


Rezerwacji oraz zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony:
https://kino.ckwz.art.pl/

W przypadku dokonania rezerwacji, prosimy o zapłatę za bilety najpóźniej następnego dnia roboczego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową