Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Nasza działalność  ›  My Sister Syria - A Thriller, Immigration and The Roots of Terrorism

MY SISTER SYRIA

Spektakl w języku agielskim dla grup zorganizowanych.   

9 marca 2018 roku godzina 9.30 i 12.30

Dramatyczna analiza obecnego kryzysu migracyjnego w Europie i jego korzeni na Bliskim Wschodzie, będąca połączeniem thrillera i dokumentażu. Sztuka skupia się na stawianiu pytań miast udzielania odpowiedzi, starając się przybliżyć problematykę szerszej widowni. Spektakl będzie się odbywał w języku arabskim i angielskim.

Sztuka opowiada historię Rachel, aktywistki praw człowieka, działającej w Londynie. Jej przyjaciel i informator, Razan, jest porwany przez islamistów w Syrii podczas wykonywania połączenia przez Skype do Londynu. Oficer Secret Service (brytyjskiego wywiadu) dociera do Rachel z prośbą, by udała się ona do Syrii w celu sprowadzenia z niej pani generał, która mogłaby zjednoczyć nieskuteczne syryjskie grupy opozycyjne w Paryżu, posiadające poparcie zachodu. Pani generał nie ufa zarówno CIA i MI6, lecz ufa przyjaciółce Razana, Rachel. Rachel niechętnie zgadza się na układ, kiedy złożona jej propozycja może doprowadzić do uwolnienia Razana.

Opis spektaklu po angieslku na anglojęzycznej wersji strony CKWZ.

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową