Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Nasza działalność  ›  PODRĘCZNIK CASTLE

 

PODRĘCZNIK w polskiej wersji językowej powstały w  trakcie warsztatów w ramach projektu "Nowe możliwości zatrudnienia oraz tworzenia biznesu w sektorze audiodeskrypcji i tworzenia napisów (CASTLE)"

 

DO POBRANIA tutaj  

( lub kliknij  poniżej na stronę tytułową podręcznika) 

 

W ramach projektu "Castle - program Erasmus+" został przygotowany podręcznik "Nowe możliwości zatrudnienia oraz tworzenia biznesu w sektorze audiodeskrypcji i tworzenia napisów".

Podręcznik został opracowany przez lidera projektu - Uniwersytet z Wolverhampton z Wielkiej Brytanii oraz partnerów: Centrum Kultury Wrocław-Zachód z Polski, ARGO z Włoch, Centro Diego Fabbri z Włoch, Audiosigno z Hiszpanii, Saša Inkubator ze Słowenii.

Projekt CASTLE ma za zadanie zwiększyć zainteresowanie zawodem audiodeskryptora/twórcy napisów oraz przekazać wiedzę niezbędną do założenia działalności w oparciu o tę metodę. Twórcy uważają, że szczególnie w obszarze teatru ta praktyka mogłaby być stosowana na szerszą skalę, co ułatwiłaby dostęp do spektakli.

 

W podręczniku zostały poruszone tematy dotyczące m.in. strategicznego myślenia, zarządzania przedsiębiorstwem, opracowania planu biznesowego oraz europejskich modeli biznesowych.

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentującego MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY "JAK PROWADZIĆ BIZNES?"

w ramach projektu : "Nowe możliwości zatrudnienia oraz tworzenia biznesu w sektorze audiodeskrypcji i tworzenia napisów (CASTLE)". 

 

Warsztaty odbyły się w Centrum Kultury Wrocław - Zachód w dniach od 8 do 12 kwietnia 2019 roku.

kliknij tutaj ,aby obejrzeć 

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową