Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Nasza działalność  ›  SPEKTAKL : UŚPIENI

SPEKTAKL DLA DOROSŁYCH - PREMIERA

 

UŚPIENI 

sobota / 1 lipca 2017 / godz. 20.00 

bilet : 5 zł --->  z URBANCARD PREMIUM 20 % ZNIŻKI   

ZNIŻKA PRZYSŁUGUJE WYŁĄCZNIE PRZY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ W KASIE CENTRUM KULTURY WROCŁAW-ZACHÓD

Autorski spektakl PSYCHOTEATRU opowiedziany językiem teatru fizycznego z muzyką Violet Ultra.

Tekst: Angelika Pytel i Sebastian Zakrzewski
Reżyseria i choreografia: Angelika Pytel
Asystent reżysera: Sebastian Zakrzewski
Muzyka: VIOLET ULTRA - kompozycje i produkcja: Paweł Rychert
Reżyseria i realizacja światła: Sebastian Zakrzewski
Produkcja: Sebastian Zakrzewski
Czas trwania: 70 minut

Obsada: Angelika Pytel
              Diana Kozłowska
              Magdalena Milecka
              Joanna Oczkowska

Otoczeni przez lustra, w których nie możemy się zobaczyć śnimy swoje wyobrażenie. Zawieszeni pomiędzy złudzeniem, a realnością codziennie staramy się stawiać krok za krokiem. Lustra są wszędzie. Prześwietlają nas. Śmieją się. Znają nasze myśli na pamięć. Przerażeni wydobywamy 
z siebie krzyk. Lustra pękają. Nasze odbicie rozpada się.
Tracimy równowagę.
Zamykamy oczy.
Spadamy.

 


TWÓRCY

Angelika Pytel (ur. 1989) – aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu. Absolwentka Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego 
w Warszawie oraz Studium Teatralnego im J. Osterwy Bielsku-Białej. Zadebiutowała na II roku studiów w „Figlikach” w reż. Jadwigi Grygierczyk w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Prowadzi działalność artystyczną w ramach dwóch niezależnych projektów – PSYCHOTEATR i VIOLET ULTRA, uczestnicząc w licznych festiwalach teatralnych.

Paweł Rychert (ur. 1988) – hulaka i urwipołeć. Klawiszowiec i producent, zamieszkały we Wrocławiu. Współzałożyciel zespołu Jabłonka oraz Pchełki, z którym gościł na największych polskich festiwalach muzycznych oraz grał w spektaklu duńskiego Mute-Comp. Physical Theatre. Współpracował z takimi zespołami i artystami jak: Valravn, Żywiołak, Variete, Melika, Mrs No One, Parassol.

Sebastian Zakrzewski (ur. 1975) – zapalony żeglarz, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania dziennikarz, z pasji filmowiec. Naukowo zajmował się kryminalistyką w szczególności psychologią kryminalistyczną, współtworzył pismo literackie "Lśnienie. Kultura grozy", był wydawcą czasopisma literacko-kulturalnego "Coś na Progu. Kryminał. Horror. Opowieści niesamowite" oraz współwłaścicielem wydawnictwa "Dobre Historie". W 2011 r. laureat konkursu literackiego Gazety Wrocławskiej na opowiadanie kryminalne z Dolnym Śląskiem w tle. W latach 2010 - 2016 związany z Międzynarodowym Festiwalem Kryminału we Wrocławiu, gdzie prowadził autorski panel "Nauka w praktyce śledczej". Obecnie współtworzy projekty artystyczne PSYCHOTEATR i VIOLET ULTRA, a także zajmuje się scenopisarstwem oraz reżyserią filmów dokumentalnych („Pasje” 2014, „Dogadani” 2015) i fabularnych („Korepetytor” pilot serialu, II reżyser, współpraca scenariuszowa).

 


Rezerwacji oraz zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony:
https://kino.ckwz.art.pl/


W przypadku dokonania rezerwacji, prosimy o zapłatę za bilety najpóźniej następnego dnia roboczego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową